Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szazbolha

    addikt

    válasz #10726912 #93005 üzenetére

    OK értem. Tudom, hogy mindennek ára van, de úgy érzem nem tettem magasra a mércét én csak egy hifi szintet alig elérő használt cuccot szeretnék, amellyel egy minőségibb zenehallgatási élményt kapok mint amire most van lehetőségem.

    Nevezzük igénytelenségi szintnek, de nekem jelenleg az a szerencsétlen rotel erősítő is megfelel, meg a N303D-ben lévő DAC-is. Szerintem itt szakadok le a fórum véleményvezéreiről, és talán erre írod, hogy nekik feszülök, pedig nincs ilyen szándékom.

    Sőt! Egyik fórumtárs írta, hogy amiről "álmodozok" az inkább hangosítás nem hifi.... és lehet igaza van, mert kipróbáltam, hogy szól együtt 3 hangfal 3 erősítővel (egszerre). Hát meglepő volt. Sok veszett el a tiszta hangzásból középen, de megéledt a dolog. Nade nem ez a cél, mégha szórakozni jó is volt vele...

    Sajnálom, ha itt sokakat lefarásztok, mint egy rossz hangrendszer, de tekintsetek úgy rám mint a hifi lumpenproletárjára. Esetleg akit bosszantana: vettem irányított hangfalkábelt. És kipróbáltam fordítva is. Hajtott a kíváncsiság...

Új hozzászólás Aktív témák