Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Phülöp

    addikt

    válasz Elektrosokk #79877 üzenetére

    "Alapvetően kicsi cucc kell, stereo"

    magam is ebben a cipőben jártam 3 nyárral ezelőtt. Nekem a folyamatos költözés okán (azóta volt 3, jövő ősszel meg a következő) fontos a kis méret, de úgy, hogy - a lehetőségekhez képest - ne menjen a minőség rovására.
    Az én választásom a NAD D3020 erősítő lett egy pár PSB Imagine Mini-vel. Ebben a méretben akkoriban nem találtam nekem jobban tetszőt.

    A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

  • #71562240

    törölt tag

    válasz Elektrosokk #79877 üzenetére

    Ha kicsi, praktikus, sok szolgáltatást nyújtó valami kell, éppenséggel nem beszélnélek le az eddig szóbakerültekről, tudják, amit kell és hallgathatóak egy korrekt hangdobozzal (akár Dalival). De például én például inkább ilyesmi felé terelnélek, ha kompakt készülék kell.
    ARCAM SOLO
    Ugyanaz a példány ARCAM SOLO
    Másik példány ARCAM SOLO
    Ez nem nyújt annyi mai modern szolgáltatást, alkalmasint szubot se tudsz rákötni, ellenben a hangot tekintve egy-kettővel feljebbi kategóriát tud nyújtani, mint az M40 vagy a Pianocraft. Ez már zenél. Szubot meg szerintem ne akarj, inkább a szub árából annyival jobb hangdobozpárt vegyél, jobban jársz. Hangminőségben.
    De ha elengedhetetlenek neked a szolgáltatások, amit a tárgyalt lifestyle-ok tudnak, és kapsz jó áron, akkor hajrá. Mindazonáltal, éppen a Pianocraft 840 és a Denon M40 között jelentős minőségkülönbség van a Yamaha javára - egyértelműen drágább is.

    Nem tudom, hogy újonnan akarnál-e inkább vásárolni, vagy használtan, és mennyiért maximum, nyilván a használtszándékokat behatárolja az aktuális hirdetéskínálat.
    De újonnan például egy ilyen Taga Harmony-val elég jól járnál, tudja amit kell. Nincs rajt szub kimenet, de nem baj. FM-rádiója is van, nem csak DAB. Ennyiért ebben a készülékkategóriában ez főnyeremény, teljesen korrektül szól, csöves előfokkal, az ilyeneknél szokásoshoz képest komolyabb tápegységgel, jelentős teljesítménytartalékkal, komolyabb hangdobozokhoz is. Ha újat akarsz és ilyen ár környékén, akkor ez adja magát, akkor legelsősorban én ezt javaslom.
    Ha nem fontos a CD-játszó, akkor ilyesmit is érdemes lenne: Marantz MCR 510 Ez esetben például pendrájvról játszhatnád le, amit a Tagánál CD-n - miközben, a Taga is fogad pendrájvot, tehát a Taga szolgáltatásban komoly előnyben van (Mondom, szub nem kell), és hangban is kb. ott van ennek a Marantznak színvonalán.

    Használtban it van ez: marantz M-ER803 Tényleg mindent tud, és a tárgyalt hasonlóknál magasabb szintű. Szaladj, vegyed, vigyed, ha kompakt készülék kell ilyesféle áron, nincs mit gondolkodni - ha hibátlan az állapota.

    Hangdobozon ráérsz akkor gondolkodni, ha olyat veszel, amihez nem jár eleve.

    Nnna.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák