Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gabe8719

    senior tag

    válasz fehér_ember #79801 üzenetére

    Ja, dehogy akarom máris lecserélni, igazából csak nem tudom milyen piaci értéket képvisel a szett és egyáltalán mihez képest milyen, ez az első sztereó erősítőm, gondoltam megerősítést, vagy cáfolatot kérek hogy mennyire sikerült hirtelen felindulásból "jót venni", pláne ennyiért. Valóban nem sikerült jól feltenni a kérdést. :) :R

    Kábelfronton még csak az utánaolvasásnál tartok, egyelőre szükségmegoldásokkal van bekötve, de szeretnék a közeljövőben rendes kábelezést hozzá. (Bár ahogy eddig néztem, simán elkölthetem a komplett cucc árát kábelekre ha tényleg jót szeretnék..)

    Ehhez a kategóriához/szinthez mennyit érdemes költeni kábelekre egyáltalán? Úgy értem mi az a szint, aminél már felesleges jobbat/drágábbat vennem, mert az erősítő és a dobozok nincsenek azon a szinten, hogy kijöjjön a kábelek előnye?

    A 15%-os javaslat azt hiszem ezen az árszinten olyan kevés lenne, hogy sokkal nem lennék előrébb a mostani kábelekhez képest.. :D

    A dobozokat az enyémnél sokkal jobbnak tűnő kábelekkel volt lehetőségem meghallgatni, a többihez képest ennek tűnt a leginkább kiegyensúlyozottnak a hangja. Nem szándékosan túloztam, csak túl sok tapasztalatom még nincs hi-fi rendszerekkel.

    Ba cy lus:

    Köszi! :R Az állványok és tüskék is tervben vannak, bár az elhelyezés még megfejtés alatt van, sajnos erősen korlátozottak a lehetőségek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák