Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PrinceHerceg

    őstag

    válasz Krissz80 #79490 üzenetére

    Anno amikor elsőre hangfalkábelből akartam tápkábelt csinálni, a nagyobb tisztaságuk okán, sokan egyenesen kiröhögtek, többek között itt is, pedig azóta valahogy mégis egyre több helyen olvasom azt, hogy egy jól szigetelt hangfalkábel, vagy RCA is simán alkalmas lehet az olcsó tápkábel kiváltására, méghozzá nem is akárhogy. Azon meg már meg se lepődök amikor egyes no-name audio manufakturák termékeiért egyeseknek van pofájuk több 10k-t is elkérni használtan, holott anyagköltsége és elkészítési ideje nevetségesen alacsony volt! Lehet, hogy ez már csak az én D.I.Y látásmódom, de akkor is dühít, hogy némely elvetemült így képes megfejni a népet!

    Óvatosság alatt arra gondoltam, hogy esetleg nem tüntették fel a maximálisan még elviselhető feszt a kábel köpenyére, tehát lutri, hogy bírni fogja-e vagy sem, de ahogy írod ezek szerint a 220V-ot is simán fogja venni! :K

    Dorian: ha szarból próbáltál várat építeni, nem csodálkozom, de ez a Yami még mindig nem az, ezt próbáld már meg felfogni végre... :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák