Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • perempe

    addikt

    válasz Tristis #6383 üzenetére

    Vannak akik azt hiszik, hogy 100K alatt semmit se szabad venni...

    Én most ezzel játszadozom (Crossover Simulator):
    [link]
    Innen szereztem .frd és .zma állományokat:
    [link]
    [link]

    [ Szerkesztve ]

    * Brahms: 4. szimfónia *

  • Vasinger!

    nagyúr

    válasz Tristis #6383 üzenetére

    Nos, hát nem sikerült rövidre ez a hsz.-ed, de igyekszek mindenre reagálni

    Nálam is ugyanúgy van, mint nálad az elején kezdődött. Elkezdtem only .flac, .wc stb társait hallgatni és a mostani Senheiser HD202-vel hallom, hú, ez tényleg más akkor kezdődik az orgazmus feeling. Namost, egy fejhallgatóval, nem lehet zenét hallgatni hozamosan, mert befülled, nem kényelmes, fáj a fülnek és mégsem érzed azt, hogy egy mélynyomó tolná a mélyet neked. Mint az látszik, a fülesem sem egy csúcs, sőt, mondhatni alsó kategóriás. De ami a legfontosabb, nekem elég! Egyrészt, több pénzt sem tudok rá költeni az ilyen dologra, nem azért, mert nem lenne rá (persze én sem vagyok milliomos), de ilyen dolgokra van egy határ. Mert érzem, hogy amennyivel többet adnék érte, azt másra költhetném. Én nagyrész tecnho és mai sláger zenéket hallgatok. Néha egy kis retro, de akkor valóban kompromisszumokat kell tennem a Van Halen-nél és a Guns'n Roses-nál. De ez van. Így is érzem, hogy túl sokat költök a gépre....
    A mostani 5.1-es szettemnél akarok jobbat és én úgy vélem, hogy egy Z-2300 elég nagy lenne, ha csak a tech. adatokat nézem. (frekvenciatartomány,teljesítmény,hangerősség)

    Időm, erőm és elszántságom lenne, sőt még értek is ehhez a hangfalépítéshez egy szinten, de pénzem nincs. :( Mostanában még inkább...)

Új hozzászólás Aktív témák