Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dißnäëß

    veterán

    válasz nLali #110198 üzenetére

    Ennek a halványnak semmi értelme, nincs itt, nem vesz részt a közösségben, kb. mintha a megboldogult nagymamám szólt volna ide, hogy "kész az ebéd". Rég visszajöhetett volna más néven - nem tette. Nekem is ez a 2. regim...

    POKE 16017,44 ..... SYS 2077

  • gordonfreemN

    addikt

    válasz nLali #110198 üzenetére

    Megígértem, hogy nem írok... de bünösök közt cinkos aki néma.

    Én veled vagyok G, a józan ész határain belül pedig mindenkivel aki hi-fi-zik. Ezért fáj, hogy ennyit tud ez a közösség, semmi megértés és tolerancia a másik iránt.
    Ez kb mostanra mindenkire igaz lett, annyi hsz-t kellene törölni tegnaptól, hogy már a gondolattól is elbiggyedtem egy könnyebb nap után.

    Magam részéről abszolút követem a példát, hogy ha másnak az tetszik ok, ha nekem ez és valaki mást ajánl egy beérkező kérdésre, akkor mellé írom higgadtan, hogy én meg ezt preferálom, kész. Miért kell egyböl torokra menni mint...?

    Kábel témában leírtad, amit én is leirtam volna. A tisztességes iparos munka az ami nem keverendő... Most mindegy, hogy ezt magadnak készíted vagy megveszed, a lényeg ugyanaz. Mind arra törekszünk, hogy a penzünkért a legjobbat kapjuk. Pénzünk meg erre annyi, amennyit ez nekünk megér és ami boldoggá tesz.
    Egyébként én sosem terveztem túl (relatív) sokat elkölteni ilyesmire. De hogy SAL kábelt nem tennék be a rendszerbe az is biztos. Ha másért nem is, akkor azért amit buborékiksz mondott: mert ócska kinézete van. Meg a százezreset se tenném be. Szerintem nem hallanám. De ha valaki a SAL-t teszi vagy a százezreset, lelke rajta. Kollégát egyébként a jóindulat vezérli, nem akarja, hogy sokan úgy költsék a pénzüket, hogy 3,14csátsem kapnak érte. De azért én csak odaírnám, hogy hallgassa meg, ha másképp hallja és tetszik, lelke rajta a kérdezőnek. Azért lyukadok ki mindig kérdezőnél, mert felteszem ez a motiváció. Mi másért? Totál nem érdekel, hogy valaki Buddhában vagy Jézus Krisztusban hisz, amíg nem köp a levesembe.

    Amúgy ma hallgattam zenét éhesen és valami nem volt jó.
    Aztán a gyümölcsleves meg a hagymás rántotta után helyre állt minden. Nem vicc, tényleg másképp hangzik.
    Az agyam már tud koncentrálni. ;]

    Sokszor átfogalmaztam ezt a levelet most, de végül a közösség irányának középen tartása végett szándékosan az egyik oldalra billentettem inkább véleményem. És tartom.

    ¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

Új hozzászólás Aktív témák