Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dißnäëß

    veterán

    válasz kukulec #106011 üzenetére

    Oké, én sem vagyok BMW fan :U de azért maradjunk a realitás talaján, kicsit messze van az ipari hulladék fogalmától. :D ;) (Nem Neked, értem a poént) :D ;)

    A mai öldöklô versenyben mindenkinél csúszhat be 1-1 ilyen vagy olyan hiba. A Toppingot nem védeni akarom, de eléggé fel volt nekik adva a lecke, hogy betörni a semmibôl a piacra és nagyon is értékelhetô termékekkel megvetni a lábát. Vannak itt a ph-n arcok, akik saját kezûleg építenek DAC-ot, nem látom ôket a nemzetközi piactéren, hogy lehet ? :U Szóval egy céget a nullából erre nemhogy alapozni (befektetôk, tôke, millió dollárok), de egyenesen sikeresre felfuttatni iszonyú munka, koordináció, jogi és beszállítói és megfelelôségi balhé, mindezt úgy, hogy a tényleges "na és hogy szól?" még szóba sem jött.

    A Topping a hifi ipar Tesla-ja, vagy Revolut-ja, vagy Tiktokja, vagy sorolhatnám még.. egyértelmûen "diszruptív", új fenegyerek, egy kanál vízbe megfojtaná ôket a legtöbb régi nagy nevû gyártó, mégis itt vannak, léteznek, termékeik pedig olykor-olykor felmossák azon régi nagy nevekkel a padlót, akik a márkanévbôl élve erôlködnek továbbra is és húzzák le súlyos pénzekkel a vásárlóikat.

    Ilyen enorm feszített tempónál ha bejön 1-1 marginális hatású glitch, tetszik vagy sem, belefér kategória. Ez a világ minden nagy márkájánál így van, tökmindegy, milyen termék. A chi-fi zöme is tényleg vacak, de ezek a nagyobb húzó márkáik ugyanakkor rendesen faszák.

    Nekünk ennek örülnünk kellene, nô az árverseny. Aztán még mindig azt vesz mindenki, amit akar.

    Ha belegondolok, hogy Kínában mennyi ember él, mekkora irdatlan nagyvárosaik vannak, mennyi hifistával, és micsoda technológiai felrárkózásban vannak (eleinte loptak, ma már ôk fejlesztenek), hát nem véletlen, hogy a nyugat be van tojva tôlük. Ha ez így megy tovább, ôk fogják fújni a passzát szelet hamarosan és kínai review-kat fogunk nézegetni youtube-on felirattal. :))

    A covid elôtt azt sem tudtam, mi az a Vuhan, pedig egy i.e. 223-ban alapított, laza 11.9 milliós (!!!) város.

    Tudja mindenki, mi az a Boston, Chicago, Párizs, Toronto, satöbbi, aztán a golyó túloldalán számunkra full ismeretlen megapoliszok vannak, jóreggelt nyugat. :)

    Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

Új hozzászólás Aktív témák