Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gyöször

    senior tag

    válasz do3om #692 üzenetére

    Azért nem annyira rossz a Co2, volt egy olyan tapasztalat a korgonnal, hogy 60x40x3 zártszelvényre rakosgattam a 20x20x2 futó oldalt. Egy oldalt megcsíptem co val beállítottam derékszögbe ha elment és másik oldal is megcsíp stb stb majd körbevarr. Ezt co2vel kezdtem közben kaptam próbára a corgont, és ha annyira felvettem a munkafeszt, hogy kilukasztottam a 20x20x2 akkor is többször jártam úgy, hogy a varrat úgy lejött a 40x60x3 ról, hogy látszott abba nem olvadt be. Pedig direkt a vastagra tartottam rá. Co2 vel amit rápöttyintettem azt sose lehetett így levakarni bicskával. A pötty maga lehet eltört ha sokat kellett tekergetni, de anyagról nem jött le. Gyakorlat nem volt sok vele mert a 3,7m3 palackból csúnyán fogyott a nyomás, 180 bárral kaptam hegesztettem vele kb fél max 1 métert és 160 bar maradt... A gépet is sokat kell csavargatni, hogy szépen dolgozzon, ugyan ahhoz a munkához 22 helyett csak 18 Volt, 6 helyett 9m/p drót, meg a reduktort is oda kellett állítani mert korgonból nem jött át rajta Co2 beállítással.

    ez a háesz aláírás nélkül is hiteles.

Új hozzászólás Aktív témák