Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • H-Zol

    senior tag

    válasz makos0078 #2951 üzenetére

    Megy az anyag spórolás minden téren , nem is akarok ( merek újabb ) kocsit venni , mindennapi autó egy kis Opel Corza , 1,2 ecotech motor 2005-boől ,évi 20-24000 kilométer megy bele , Másik kocsin egy Honda Civic Aerodeck ( ritka példány ) 5 ajtós kombi 2000 - be gyártott , 1,4 motor , évi 4-6000 kilométer megy bele , nekem egyenlőre megfelelnek és a biztonsági öv sem rövid :D
    De komolyan anyi jóval fiatalabb rozsda fészket látok , és jönnek hibák egymás után , mert már úgy vannak megcsinálva , több ismerősöm , panaszkodik , hogy ha egy kicsi meghúzzák a kocsit az , az kiporgetik , utánna több hiba jelző ki gyűlik és mennek a szerelőhöz ! Én mint öreg motoros a hondat sokszor ki huzatom tiltasig ( sokan azt se tudják , hogy van olyan :D ) és kutya baja , tegnap is nállatok bele nyomtam 420 kilométert , de csak nyugisan mert nem ismerem , hogy hol mérnek!
    De ez ugyan így van a szakmában , az új mező gépek , traktorok , jók , jók de igen szajszervíz igényesek , ami nem olcsó, rengeteg szenzor , elektronika , ami egy idő után kezd el potyogni !!
    Nekem öreg gépeim , traktorjaim vannak amit , meg tudok javítani , és már az sem olcsó , tegnap is majd egy millió Ft ot költöttem alkatrészekre :W

Új hozzászólás Aktív témák