Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • F-ECT$

    titán

    válasz lm83 #83573 üzenetére

    Az a baj ezekkel a statisztikákkal, hogy ha minden rankot egybe nézel, akkor nagyon nem jönnek ki a különbségek. (Nekem sincs premiumom.)

    Emellett kérdés a nerf nagysága. Gala lockkal így is csak épphogy el tudom verni a DH-kat (20+ heal-lel szokott 10 hp-m maradni, miközben max 2-3-at tappelek), ha a Sac Pact nagy nerfet kap, akkor szinte tuti bukó lesz a meccs, és nem a combo DH-ból van sok, hanem a Tempo-ból. Az Albatross is elég fájó tud lenni (mondjuk ez legalább érinti a papokat is), ha marad a DR-je és csak 3/3 lesz, azzal kibékülnék.

    A DH is kap nerfet Kael-en kívül, szóval nehéz lesz megjósolni, hogy mi lesz a patch után.

    De én sem értek azzal egyet, hogy 2 olyan deck maradjon a nyerő, ahol szintén nem sok interkació van: a pap leszar mindent, csak újraélesztgeti a tauntjait, a druida meg 3 mana előnnyel pakolja ki a 7-10 manás tauntokat, és egyik deck se csinál semmit a boardon 4-5 körig.

    Egyébként még erős a Gala rogue és Totem Shaman is és a Hunter is feljöhet majd a top classok közé.

    Félelmetes DH túlsúly van egyébként még mindig, az előző 5-6 meccsen más nem is jött szembe. (Mondjuk ez várható volt, évek óta vártunk már egy új classra.)

    Dive ever, work never.

Új hozzászólás Aktív témák