Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fogtunder

    nagyúr

    válasz Gyuri27 #80636 üzenetére

    én arra reflektáltam, hogy szerined Kingsbane rogue meta lesz. szerintem nem, mert ahhoz kellene a régi leaching poison, anélkül túl sok rossz matchupja lesz.

    I hate morning people. And mornings. And People.

  • Doom

    aktív tag

    válasz Gyuri27 #80636 üzenetére

    Szerintem azon kellene elgondolkodni, hogy a pakli mitől lett hirtelen az egyik legjobb, mikor alig van benne új lap (csak az új laphúzós, amivel felhúzod a fegyvert). Eddig a pakli rákfenéje az volt, hogy nem húztad fel időben a kellő lapokat, most ezen annyit segítettek, hogy a fegyvert valóban könnyebb felhúzni. Azért, mert most terveztek egy ilyen lapot, ahelyett, hogy ezt korrigálnák, megölik az egész típust. Így is nehéz volt életben maradni kellő ideig, most szerintem lehetetlen lesz. Amúgy vajon mire adták ki az új lapot, ha nem erre? Melyik másik rogue típusnak kell ennyire a fegyverhúzás? Miért nem adták ki ezt a lapot a következő kieggel, mikor a Shinyfinder kirotál? Megannyi kérdés...
    Nem szeretem a többi paklit, amit gyengítettek, de valahogy a nerfek gyakran úgy sülnek el, hogy a célzott pakli kicsit gyengül, hanem úgy, hogy gyakorlatilag meghal a típus. Szerintem ez a baj.

    Igenis szüntessék meg az olyan deckeket mechanikát amit nem tudsz kivédeni 200-as iq-val se.
    Ezzel egyetértek, de szerintem ez nem ilyen volt. Az 54%-os winrate (hearthpwn, napi) nem ezt jelenti szerintem. Mecha'Thunt se tudod pl. kivédeni, meg a Shirvallah-os kombót se (bizonyos hősökkel), meg van még ilyen szerintem dögivel, azokkal is csinálhatnának valamit. A Kingsbane egyáltalán nem esik egy kategóriába ezekkel. Divine shielddel is ki tudod védeni pl., hogy csak egyet mondjak.

Új hozzászólás Aktív témák