Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kwzatz

    őstag

    válasz HellGreg #77583 üzenetére

    2 Divine Favor van abban a pakliban. A Call to Arms csökkenti 3 lappal a deckben lévők számát, így amellett, hogy gyorsan telepakolod a boardot, növeli az esélyét annak is, hogy Divine Favort húzz. Ha Vilefint játszottál már ki, akkor az 1/1-es murlocok a hero powerből sok esetben hatékonyak tudnak lenni. Több száz game alatt elég ritka volt az, amikor nagyon nem tudtam mit csinálni.
    Még egy dolog, amit szerintem sokan nem csinálnak: Ha már a második Vilefint rakod le (sőt, akár az elsőnél is néha), érdemes hero power, Vilefin, hero power megint sorrendben tolni, mert a Vilefin refresheli. Sokszor csináltam ilyet, hogy megőrizzem a kezemben lévő lapokat, pont azért, hogy ne fogyjak ki, ha nincs Divine Favorom. Közben rákényszeríted az ellenfelet, hogy board cleareljen, mert ugyan csak kis 1/1-es Murlocok, de egy érkező Warleaderrel, Megasaurral vagy Tarimmal nagyot szólhatnak ők is. Mondjuk érezni kell, hogy mikor csináld ezt, és mikor játszd inkább a kezedben lévő lapokat, de a tapasztalattal jön ez is szerintem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák