Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • micafighter

    nagyúr

    válasz whitezo88 #74040 üzenetére

    Szuper, akkor aki eddig nem csinálta meg, annak már nem lesz meg :)

    (#74042) beherit no komment :N Fontolgattam hogy a kövi kieget előrendelem, de elvi okokból igyekszek nem támogatni pénzzel ilyen cégeket :) HSre már igy is 6 számjegyü összeget költöttem, de több pénzt nem fognak tölem látni amíg ilyen a hozzáállásuk a játékosokhoz.

    [ Szerkesztve ]

  • h3lios

    addikt

    válasz whitezo88 #74040 üzenetére

    Akkor csak simán rohadjanak meg. :D

    Akik nem laknak a főváros közelében, ahol vannak E-sport bárok azoknak nem jár a skin. Köszi Blizzard, már csak azért sem fogom megszerezni.
    Nem érdekelne a Fake GPS-es trükközés, ha lenne a közelben FSG, akár 5-10 km-en belül. Simán lemennék és ha kellene még be is szállnék a pénzdíjazásba, ha verseny van. De azért nem fogok 6-8 ezeret költeni, hogy felutazzak Pestre, majd vissza.

    Megint bebizonyosodott, hogy milyen 1 mocskosul Greedy cég a blizzard. Remélem ebbe a promóba az egész FSG részleg belebukik egy időre. És akkor majd talán belátják, hogy a komplett marketing csapatot már RÉG lapátra kellett volna tenni.

    (#74043) micafighter
    Ha ez az irány, amit képviselnek, akkor tőlem sem látnak több lóvét. A Frozen Throne témája nagyon tetszett, ezért beleöltem a pénzt. De a következő Gnómos témájú kieg (pletykák keringenek róla) rohadtul nem érdekel. Most szerencsére van elég dustom 5-6 legendary legyártására is. Ha valami tetszik azt craftolom a többi meg nem igazán érdekel.

    Idén nagyon ráálltak lehúzós stratégiára. 3 packos kieg - Class specifikus meta meghatározó Legendek - Packok árainak emelése.... :U

    [ Szerkesztve ]

    B-tag: H3lios#2825

Új hozzászólás Aktív témák