Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • h3lios

    addikt

    válasz #75376384 #73177 üzenetére

    1. A profilképnek nézz utána.

    2. Szerintem ennél durvább stílusban is megállná a helyét az állításom. Felfogtad te egyáltalán, hogy sokak a HCT bajnokságon ebből a játékból élnek ? Nem melóznak mellette, hanem streamelésből / versenyek pénzdíjaiból tartják fent magukat.

    Szerintem ilyen szinten ilyen brutál hibák / yolo playek nem férnek bele. Az egész rendszer megalázása az, hogy az Ázsiai játékosok még a döntőben is akkora hülyeségeket csinálnak, ami már egy EU régióban a csoportkörből is kivágná őket.

    Ez olyan, mintha targoncásként beleférne az, hogy heti 1 raklap árút elborítasz és naponta kockáztatod valakinek az életét, mert neked így gyorsabb, meg amúgy is kit érdekel.

    A különbség a 2 meló között csak annyi, hogy a HS-el többet lehet keresni és sokkal kényelmesebb.
    Ezeknek a szerencsétleneknek csak annyi lenne a dolga, hogy hamár eljut pontok alapján a selejtező bajnokságra ne csináljon hatalmas hülyeségeket.

    Tudnék most néhányat sorolni, kezdve a Yolo Doomguard-al, amikor kézben ott van Guldan. Vagy akár a koreai srác játéka, amikor kint van boardon a 4/8 windfury és nem Tarimozik. Kövi körben jött a Steed + Crazed Alch. és el is vesztette a meccset (meg a végén az egész bajnokságot).

    Szóval szerintem teljesen jogosan szidom őket ilyen stílusban. Itt nem arról van szó, hogy otthon játszogat és "jajj missplay LUL". Hanem arról van szó, hogy az egész éves munkáját teszi tönkre az oda nem figyelés és a gyors játék miatt.

    Nem véletlenül soha nem került még csak a közelébe sem ázsai arc a VB döntőnek. Hatalmas a szintkülönbség a régiók között.

    És igen, kicsit frusztrál a dolog, hogy a kedvenc játékosaim nem kerülnek be a döntőbe és nem láthatom őket játszani. Pechemre az EU régió a legerősebb és itt nem férnek bele ilyen rank 20 misplay-ek.

    Viszont helyettük nézhetem a döntőben 2 srác küzdelmét, akik össze vissza hibáznak minden 2. körben.
    Emlékszem tavaly Tarey millelt 2 lapot blizzcon bajnokságon mert nem figyelt oda warlock paklival.

    [ Szerkesztve ]

    B-tag: H3lios#2825

  • Chumlee

    senior tag

    válasz #75376384 #73177 üzenetére

    Azt állítod ,hogy ha rank 20 vagy akkor nem ismered fel a hibákat amiket vétenek a prok ? Ír hülyeséget néha napján ,de attól mert nem legend akkor már nem lehet megszólalni ? :U

Új hozzászólás Aktív témák