Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • salaam

    senior tag

    válasz Demizson92 #53822 üzenetére

    Négy napja még sehol sem voltál, azóta pedig vagy a sámán op, gusztustalan, qq; vagy a blizzard csak lehúzni tud. Sehol egy pozitív komment egy jó meccsről, sehol egy segítő válasz valakinek, aki épp az adventureökről, lapokról kérdezett. Bocs, hogy felmerült bennem, hogy ez talán nem a te játékod.

    h3lios: Nem értem miért nyomatnék bullshitet. Ez egy F2P játék, az év pedig 2016. Nehogy már emberek meglepődjenek azon, hogy a F2P játékokban van aki fizet, meg, hogy a cégek előszeretettel használják ezt a modellt. Ennek a felzárkózós hülyeségnek, amit már 155.256 alkalommal beszéltünk át a topicban semmi köze ahhoz, amit én írtam. Az én egyetlen problémám az egésszel, ami érdekes módon mindenki másnak lejött az, hogy MINEK JÁTSZIK AZ EMBER EZZEL A JÁTÉKKAL, HA NEM TETSZIK NEKI?
    Megértem, hogy 15 évvel ezelőtt azzal tolta mindenki, amivel lehetett. Ha volt pénz, vettek cd-n, ha nem volt, kalózverzió, ami épp az illető kezébe került. De ismétlem, 2016 az év. Mindent le lehet tölteni ingyen, ha az ember támogatni akarja a kiadót, akkor meg fizet érte, létezik Summer Sale, meg Humblebundle, 2 csomag cigi áráért megvesz az ember 555 játékot. Tehát nem egy elzárt világban élünk, ahol egyedül a Blizzard ad ki játékot és két lehetőség van, fizetsz és játszol/nem fizetsz és nem játszol.
    Bocsánat, nyilván mások ezt jobban viselik, vagy csak az én agyam borul el ilyenkor, de számomra ez eszméletlen, hogy valaki egy játék topicjában azért nyavalyog( sőt nem is nyavalyog, csak idejön aztán beböfögi, hogy mindig is arra mentek rá). Létezik csomó másik cég, ők biztos jól csinálják, lehet játszani azokkal a játékokkal.

    +1: Tudtommal ez is meg lett beszélve egy párszor, de akkor mégegyszer: Az aggro deckek csak szerinted nem igényelnek skillt és te szoktad fikázni őket :) Nekem nincs problémám azzal, ha a kezdő játékosok aggro paklikkal játszanak. :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák