Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • F-ECT$

    titán

    válasz ThySoul #53144 üzenetére

    Az adventure tényleg könnyen megvan goldból, a probléma az, hogy az azt követő lapos kiegészítőre lesz kevés utána az idő.

    Dive ever, work never.

  • ígyvanferi

    addikt

    válasz ThySoul #53144 üzenetére

    Egyébként nem izgulok, mostanában kezdem utolérni a játékot annyira, hogy a legtöbb tier1-2 decket össze tudom rakni vagy a gold és extra lapokat betörve, le tudnám craftolni. Már csak pár klasszik legend hiányzik, epicekből nagyjából minden megvan, ami fontos. Lehet, hogy paklit már nem is veszek, csak néha arénázok egyet, úgy lassan csak gyűlik majd a gold.

    A WotOG-ot március elején jelentették be, és április végén jött. Az inkább másfél hónap, mint 3. Vagy nem a hivatalos bejelentésre gondoltál?
    Most hogy is állunk, mikorra várható az adventure, meg a következő paklis kiegészítő? Oké, hogy senki nem tudja, de egyet-egyet még idénre terveznek? Mintha korábban arról lett volna szó, hogy 3 kiegészítő jön minden évben ezentúl.

    Ja, még valami: most menjetek rank10 alatt aggrosámánnal! 18-ról lementem odáig 16-1-es stattal. Volt két 60-as sámán quest, gondoltam gyorsan letudom vele. Az össze is jött lose nélkül, na mondom játszom tovább, míg ki nem kapok. Ez olyan jól sikerült, hogy már egy órája kilőttem volna a gépet normál esetben, de a lendületet nem akartam megakasztani. Szerencsém is volt a match-upokkal, csak a legutolsó volt zoo, akitől ki is kaptam, volt pár dragon, meg c'thun priest, dragon warri, miracle, c'thun druid, midhunter, egy valamilyen mage, meg pár sámán vegyesen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák