Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hyperspace

    őstag

    válasz BoneDragon #52283 üzenetére

    Próbáld meg ezt.

    Régen rogue volt a main karakterem WOW-ban, és végre összeállítottam egy számomra nagyon élvezhető Reno C'Thun deck-et a kaszthoz.

    ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

  • whitezo88

    nagyúr

    válasz BoneDragon #52283 üzenetére

    Tegnap enis arenaztam egyet palaval, 1-2 utan 5-3ra hoztam de kabare volt, bog creeper topdeckek sora, minden valasz, rng fiesta. Volt a deckben rag de ha ki is tudtam tenni winmore volt csak.

  • Chronos85

    tag

    válasz BoneDragon #52283 üzenetére

    Hali,
    "Van valami aréna deck bot ami összeállítja nekik a paklit vagy mivan!" Igen pontosan erről van szó fentebb már linkelték is, sőt úgytom már a lapokat se kell bepötyögni mert ablakban alá írja melyik mennyire illik bele szerinte a deckedbe. Így mostmár tényleg minden járókeretes képes egy épkézláb draftot "összerakni". Ami ugye az aréna kb 70%át teszi ki.

    A másik ami miatt Kripp se tolja már orrba szájba (persze nyílván ezt nem veri nagy dobra), hogy baromi nagy a mákfaktor. Egy olyan embernek aki több száz boostert vett a kieg első napjaiban egyszerűen nem éri meg, mert a 6-7 wines átlaghoz is már nagyon jó játékosnak kell lenned (nyílván őt közben még sokszor le is streamsnipeolják). És akkor még csak az ingyen boostert kaptad, goldban nincs előrelépés.

    Persze ezt valamennyire probálták ellensúlyozni az extra boosterekkel, amit már nem csak 12win után kaphatsz, bár erre elég kicsi az esély (nekem eddig 3, 5 (többször is) és 6 win után volt).
    A másik véglet mikor 12winért alig kapsz valamit.
    Az utolsó 2 egymás követő (jó, durván egy hét különbség volt) 12es után mérlegem
    elsőben: booster, golden common, 320g;
    másodikban: booster, golden common+rare, 250g.
    Ezután 3winért kaptam 2 boostert és 25g-ot.
    Nyílván szélsőségek, de azért ezek után jogosan teszi fel az ember amit giorgio is: Mazohista vagyok-e?

    Így nem nehéz kitalálni, hogy ma már tényleg csak azok arénáznak, akik eddig is rendszeresen, velük 90%ban már 3 win felett összefogsz futni. És van 1-2 kósza aki kis kikapcsolódás gyanánt próbál kiszakadni a rankedből, de őket olyan hamar elpí.csá.zzák, hogy legközelebb 2x is meggondolja, betegye-e a lábát vagy inkább megveszi a boostert shopban.

    Talán US régióban jobb a helyzet de itt EU-ban pláne ha új, csak azt tudom ajánlani, bármennyire is idegörlő a 10g/3win farmolás, messziről kerülje el a jelenlegi arénát.

    Mindezek ellenére, én még mindig az a hülye vagyok aki átlag 3 arénát letol 1 héten, igaz engem ez fogott meg a játékban és béta óta rendszeresen is toltam(om).
    Üdv.: Chronos

Új hozzászólás Aktív témák