Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • whitezo88

    nagyúr

    válasz tomazin #45623 üzenetére

    de ezekre mit lehet mondani? öteletem sincs mivel lehetne stabilan haladni. Mármint secret palán kívül. BrokeBack nem rossz ugye de az is könnyen törékennyé válhat. Az elmúlt héten 10 féle decket biztos próbáltam. Closed beta óta játszom, többezer winnel a hátam mögött, de ilyen unalmas meta nem volt sosem, ráadásul ennyire nem számít az okos játék. Egy kezemen meg tudom számolni, hányszor nyert az ellen nem rng-ben (topdeck, curve, ilyenek). Én is hibázom, ezeket észre is veszem, de mikor semmit se tudsz csinálni, az rendszeres. Ugyebár említettem Dog 35-10es legendjét ma EU-n, néztem, ott legalább 10 féle deck váltogatta egymást, rank5 alatt. rank8-10nél ez a 3 van, esetleg 5 meccsenként valami más, aztán repeat. Rugót hagytam 1-3nál, mert csak aggro, vagy secretpala, amit nem tud megverni ha nem tökéletes a kéz, a sticky minionok, boom, stb miatt. Még a Huntertaker meta is olyan volt, hogy DR pappal lehetett farmolni őket rank5 alatt is simán. De most mit hozol secretpala és zoo meta ellen? Talán még a tempomage a legjobb, de az se annyira mindig, csak ha jön időben a waker, meg 1-2-3 dropok és leszedések. Megint az van, hogy van a secret pala meg ami próbálja counterelni. Reno se jó ellene, mert az hiába healel fel, a board marad, amihez kell shadowflame, hellfire és demonfire is. A vidi is jó, biztos a skillje miatt jutott fel rank6ra. Ja nem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák