Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DaveNo1

    veterán

    válasz F-ECT$ #19158 üzenetére

    Loathebet raktam be helyette, gondoltam a 4 remove spell csak elég lesz. Trump féle warriorban van Sylvanas, Cairne, és TBK is, viszont Loatheb nincs. (Valamiről mindenképpen le kell mondani, enyémben ezek a legendek vannak: Loatheb, Harrison, Baron, Sylvanas, Cairne, Ragna, Alex, Ysera, Grommash)

    Brawl sincs benne, mert elég lutri lapnak tartom.

    You are not prepared.

  • fogtunder

    nagyúr

    válasz F-ECT$ #19158 üzenetére

    én kivettem yserát, mert szinte lehetetlen mellette másik lapot kijátszani, vagy akár hero powert nyomni, és ha az első lap egy sister, akkor ez van. papok ellen mondjuk király, de kb. ennyi, ha 8 manáért 4/8 lenne, bent volna.
    most loatheb van bent, az ikrek, sylvanas, ragna és alex. gheddon nagyon kellene, lehet azt csinálok harrison helyett, és TBK-val berakom őket a két zombi helyére. ők egyébként érdekesek, ha kiadja velük, akkor jók, tegnap egyszerre voltak lent egy belcherrel, tükröt játszottam és az ellenfél elnyomott egy brawlt. az ő acolyte-ja élte túl, de én meg kaptam két thaddiust. viszont gyakran nem látom mindkettőt ugyanazon a meccsen és a 7/4 csupaszon kb. egy elvesztegetett kör, mert nagyon könnyű leszedni. gheddon aoe effektje viszont gyakran kellene, illetve TBK-t szinte bármelyik meccsen el tudnám sütni hatékonyan, a mage kivételével.
    ja és nekem a gorehowl nem hiányzik, két fiery és két death's bite elég szokott lenni.

    más: a tegnapi meccsek fel vannak töltve valahova? nem találom őket és bealudtam olyan 11 környékén.

    [ Szerkesztve ]

    I hate morning people. And mornings. And People.

Új hozzászólás Aktív témák