Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz DaveNo1 #19127 üzenetére

    Igazából ezeket a dolgokat pont lesz*rom :)
    Nem akartam durván kifejezni magam és főleg nem ellened szól, csak így tudom a legjobban érzékeltetni.
    Csak és kizárólag a napi küldiket csinálom, és az okát ennek sem tudom. A HS már réges rég nem köt le(bár a NAXXot nagyon élveztem)..a 60goldos küldiket próbálom folyamatosan 40esre cserélni hogy a lehető leggyorsabban végezzek. :D

    Nem követem a streameket, a metat..a neten fellelhető receptek sem érdekelnek. Magamnak rakom össze a paklimat, és mind működik.
    A legendcraft is...hogyismondjam...túl sok a felesleges dustom és azzal is elmegy fél óra míg belerakom az új lapot néhány deckbe :D

    De hogy a kérdésedre is válaszoljak... amikkel leginkább szeretek játszani az a Druid, Warrior, Shaman, és Warlock...bár ez utóbbit kerülöm most mert a legutóbbi nagy NAXX csatában szétbombáztam a paklimat hogy Handlockot csináljak.. :K

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák