Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xavix13

    senior tag

    válasz Scale #13888 üzenetére

    Same here. Végre egyszer az életben örültem hogy sámán ellen kifejezetten jól megy handlockal, nem volt earthshock drakere, giantre se volt hex, erre jött a leeroy+2xrockbiter+windfury kombó így 23 hpról haltam meg :W

    Előző meccs is olyan volt hogy nem tudtam hogy sírjak vagy nevessek. Facehunter 8-ban hagyott 0 kártyája van, mondom köv körbe win a kombóval, 1 lapból meg nem tud 8-at sebezni. Erre topdeckel egy ragnát(!) :U Ráadásul az egész meccsen nyomatta a well playdet meg a sorryt. Verném a fejét a falba az ilyennek és még mákja is van.

    Ennyi elég is volt mára, hogy rohadjon meg... :(((

    (#13892) dejaris: Teach me, master! Amúgy tudom hogy nem verhetetlenek, de egyszerűen annyira szarul megy ellenük hogy az már fáj. Vagy nekik van óriási mákjuk. Még jó hogy nincsenek olyan sokan, biztos hülyét kapnék ha annyian lennének mint nemrég a hunterek vagy a zook.

    [ Szerkesztve ]

    One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

  • Redcaster

    őstag

    válasz Scale #13888 üzenetére

    Szintén. Gondolkoztam rajta, hogy elkezdem a megkezdett sámán arénámat, de meggondoltam magam... Milyen jól tettem :K

    (#13887) toturi
    Igen, sajnos egyre több az ilyen. Tegnap hunter ellen mentem palával. Első körben betolja az arcomba az arcane shotot, meg kijátszik egy lényre uth-t, fegyverrel arcba támad stb. Lényemet nem is támadja. A vicc az, hogy guardian of kingssel megfogtam volna, 1 hpról hoztam vissza 7-re, erre topdeckel egy owlt, hero power+kill command arcba. Nem szoktam hisztizni, de akkor szívesen felvettem volna, csak azért, hogy megdicsérjem a felmenőit, hogy ilyen nobrain embert hoztak össze :DDD

    [ Szerkesztve ]

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz Scale #13888 üzenetére

    jártam már így én is, ráadásul pont megvolt a napi. Visszaléptem és beadta szóval megvolt a win.

    Nem tudom hogy lesz ez az új rész a játékban mert az angol linkeket nem volt kedvem bigarászni hogy megértsek valamit belőle. Azt sem tudom mibe fog kerülni de elkezdtem gyűjteni a gold-ot én is.
    Normálisan arénázni ugysincs időm a deck-et meg nem veszek mert úgy sem jön ki ami kell és az sem sokat segítene a sok fos mur-zoo-face-rush-loc fosok ellen, szóval elbohóckodok a saját paklijaimmal.

    Warriorr-al alig bírtam ma megcsinálni az wines napit. Tiszta szenvedés volt pedig egyébként szoktam vele jókat játszani.
    Priest-el viszont zsinórba lett meg az 5 win és baromira éveztem a játékot. Nem azért mert sw-kkel leszedem amit kell aztán meg majd mind controll hanem marhajó szituációk voltak, változatosak voltak és mindig nagyon jó kombókat ki tudtam hozni belőlük.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Új hozzászólás Aktív témák