Új hozzászólás Aktív témák

  • Menthirist

    veterán

    Üdv

    talán ez lesz még a legmegfelelőbb topic, ahova írhatok a problémámmal kapcsolatban.
    Szóval vettem egy Ati HD7750-es VGA-t, van rajta egy dvi, egy displayport és egy hdmi kimenet. 2 monitorom van, a dvi-on van a fullhd-s, és rá kellene varázsolni az 1680-ast a karira...

    mivel a boltban nem nagyon tudtak adni displayport to dvi átalakítót (konkrétan rendelni se nagyon), csak displayport to hdmi lett volna. Kérdeztem, hogy van-e hdmi to dvi átalakító, ők azt mondták igen, próbáljam meg, ha valami gond van, vigyem vissza, majd levásárolom... Ezek szerint ők sem voltak biztosak abban, hogy működni fog-e a megoldás. Szóval most perpill rákötöttem hdmi to dvi átalakítóval a dvi-os 1680-as monitoromra, és elsőre talán mintha még jó is lett volna (driver telepítésig), de most konkrétan zöld pöttyök vannak a kijelzőn, ha magas a felbontás, akkor marha sok (Gyakorlatilag az egész képernyő olyan), ha alacsonyabb, akkor kevesebb, de ott vannak.

    lényeg, hogy lenne valami megoldás rá, hogy beüzemeljem a meglévő cuccaimmal? (értsd ha lehet, ezzel a kábellel, mert elég drága volt ahhoz, hogy ne akarjak új mütyűrt venni). Érzésem szerint valami frissítési gond lesz, mármint hogy a kábel, vagy a port, vagy nem tudom nem bír 60 Hz-et, de igazán lövésem sincs... pls help...

    Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Új hozzászólás Aktív témák