Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wallhack

    csendes tag

    Szervusztok !

    No az lenne a gondom, hogy ugy 2 napja total meghalt a gepem, ennek eredmenye a kovetkezo: linux live cdrol netezem, ugyanis a winyom egyszeruen nem kepes felgyorsulni inditaskor, ezt kb. ugy kepzeljetek el, hogy eddig minden inditas utan kis alapzugasa volt,(remelem ez meg normalis ha ilyet leirok..) es most semmi, viszont minden felismeri a vinyot, vagyis a bios, a linux telepito, a vindows telepito, csak egyszeruen ha irasrol, vagy formattalasrol van szo, akkor kampec... hozzateszem a gep a napokba sajnos 2x is elszenvedte a tulmelegedest, ugyanis a procihuto szepen leallt az abit alaplap fan1 powersupplyrol, szal a 82fokos amd proci meg mindig mukszik (aki megegyszer aszondja nekem h szar az amd proci, azt lelovom!), no vegulis aztan attettem a power1supplyra, ami elvileg a gephaz belso keringtetoje l;enne, de ott is behalt, ez volt a masodik.. mindenesetre talaltam meg1 csatlakozot fan2 vagy fan3 azt nemtom, mindenesetre most stabil 55C fokon!!!!! tartja a procit, huteserool meg kesobb gondoskodom! tovabba tapasztaltam, hogy az alaplapi elem (maxell 3V) enyhen szolva mar vagy 2 eve cserere szorulna, ugyanis elegge le van merulve, de meg ad valami feszt, kulonben nem tudnam most ezt irni... na szoval akinek otlete van azonkivul hogy gepcsere (penzem ilyesmire most nincsen, dolgozom abbol amim van..) azt nagyon megkoszonnem!! :U

    WH

  • wallhack

    csendes tag

    válasz lazydog #667 üzenetére

    koszi szepen az infot, valahogy en is gondoltam az alaplapra is, a vinyo viszont biztosan halott, mert masik gepen se akar semmit se csinalni, felismeri ugyan de onnantol kampec, meg linux particioval se! megyek semmire.. mindenesetre koszi

    [Szerkesztve]

    WH

Új hozzászólás Aktív témák