Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • band1103

    őstag

    válasz RpPRO #7001 üzenetére

    Nem AC3-ról beszéltem hanem AAC-ról. Mindegy mert megnéztem a kis traktoros videót ami a követ tisztítja vagy mit csinál. Nálam volt hang pedig se külső aac se külső ac3filter nincs fent a gépemen se semmilyen codeccsomag. Ellenben kép az nem volt ezért azt átkódoltam a mediacoder-el és utána volt kép és hang is pedig a hangot nem kódoltam át.
    Belenéztem közvetlen a file adataiba. Szerencsére nem aac a formátum hanem sima pcm 2 ch.
    Jól értem hogy volt a gépeden külső codec vagy codec csomag feltelepítve? Mert akkor megint az van hogy hiába uninstalláltad valójában nem takarodott ki a rendszeredből és bekavar. Ezért utálom az külső ffdshow-t és társait. Nem tudják rendesen kezelni a rendszert és csak összekuszálják a regisztrációs bejegyzéseket. Ezért ajánljuk erősen hogy a még tiszta rendszerre soha semmilyen codec csomagot vagy (az ac3filter kivételével) semmilyen codec-et ne tegyünk fel ha csak simán filmet akarunk nézni. :K

    dobcsi: Az sem oldja meg a problémáját.

    [ Szerkesztve ]

    "A bölény királyul néz ki: tisztára mint egy rasta tehén !" # * Have a Nice Death!* ...powered by vérpistike... #

Új hozzászólás Aktív témák