Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GoodSpeed

    őstag

    LOGOUT blog (1)

    válasz P1eTr0 #8269 üzenetére

    "akik a virágbolt felé fordulnak."

    Alternatívát keresnek, legális másik Streaming szolgáltatót. Pl én előfizettem az Amazon Prime-ra.
    Laptopon pozitívum az HBO-val szemben:
    1080p natívan
    saját kliens, és van fent rendesen tartalom. Most éppen újranézem az Ember a fellegvárbant, meg a Fear the Walking Deadösszes évadát, csak az elsőt láttam, meg a másodikból pár részt. Sajnos az HBO annyira elgyengült, hogy már én is úgy vagyok vele, hogy 7 év előfizetés után lehet, hogy lemondom, mert az, hogy levesznek így dolgokat, kiiktatták az LG okostévém támogatottságát is (oké Chromecast-ot kellene venni megint, már volt kettő :D , ez így nekem nem igazán pálya. Csak azért nem mondtam még le, mert ha összeszedik magukat akkor nem 1590-ért tudom visszaúíjtani hanem 2500-ért, annyit meg pláne nem ér...

    be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

Új hozzászólás Aktív témák