Új hozzászólás Aktív témák

  • A Zéé

    addikt

    válasz canniball #24 üzenetére

    vannak ilyen betekintést gátló fóliák. Van mintás is, homogén is. Olyan, mintha savmart lenne az üveg.

    #23 Jofi81
    Jah, értem. Szeglemezes tetőszerkezettel még nem volt dolgom, annak a fesztávját nem tudom.
    Szülői hálóban, és a másik, délnyugati hálószobában én növelném az ablakok felületét, hasonlóan duplán sorolva, mint a nappali rész ablakai, 2x100/150-es egymás mellé, de legalább 2x25/150, mint ahogy az utcafronton is.

    Szélfogó ajtaját gondolnám még át esetleg (pozíció, nyitásirány), hogy a bal oldali háló blokk ajtaja ne legyen elcsúszva a többi ajtóhoz képest, de ez (és a fürdők ablakai is) lehet, hogy csak engem zavar így rajzon, hogy nem szépen egy vonalban vannak, és az az egy más irányba nyílik :D
    Gépész helyiségnek milyen más egyéb funkciót szántok, hogy a nappaliból van közvetlen kapcsolata? Jó nagy lesz amúgy. Ha csak mosókonyha lesz még a gépészeti cuccok mellett, akkor megfontolnám a szélfogóból nyitását. Így akkor kikerülne a bejárata a kiemelt pozícióból, lehet oda pakolni képeket, díszeket. Inkább azok legyenek a nappali-étkező fókuszpontjában, mint egy "nyomi" beltéri ajtó. Kamrának nem igazán lesz jó, mert meleg lesz benn.

    Just a simple Lineman...

Új hozzászólás Aktív témák