Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz Gömbike #83706 üzenetére

    A Gorenje nagyon jó márka és minőség... VOLT, valamikor régen...
    Sajnos teljesen igazad van, nekünk is csak rossz tapasztalatunk van vele, már kerülöm, mint a sz@rt. Anno 15-16 éve a gyermekünk születésekor "kinőttük" a Gorenje hűtőnket, apósnak tönkrement, neki adtuk a Gorenje hűtőnket, mi vettünk egy nagyobbat. Nála azóta is üzemel az, mi meg már kb. 4 hűtőt elfogyasztottunk. Amire lecseréltük no frost gorenje 3 hónap után a nyár közepén szart be, hoztak panelt, nem kompatibilis, majd a másik, de nincs raktáron, türelmet kérünk... nagy nehezen adtak cserejegyet. Főzőlapnál Gorenje lett, nem igazán volt más, most úgy néz ki, h ott is "pici" tervezési hiba miatt kell szerelnem...
    Szal. Gorenjét ne...

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

  • BBéci

    titán

    válasz Gömbike #83706 üzenetére

    Gorenje szettet vettünk 20 évvel ezelőtt az akkor épült, új házba. Az elszívó 20 éves, rendben működik. A sütőben 14 év után kezdtem cserélgetni a fűtőszálakat, legutóbb tavaly az alsót, lassan várható a legelőször elhalálozó fölső ismételt cseréje. Nem biztos, hogy sor fog kerülni rá, inkább újat vennék. A zsanérjai 10 évig bírták, egyszer apósom javította, tavaly újakat tettem bele. A főzőlap 18 évig működött hibátlanul, 2022 novemberében hibásodott meg egy reléje, majd tavaly júniusban ismét elromlott, Bosch-ra cseréltem.
    Összefoglalva: a régi Gorenjék elfogadható minőségűek voltak, a tulajdonosváltás óta zuhant a színvonaluk. A mikróikról rengeteg a negatív vélemény, azok alaján ingyen sem kellene. Toshibát fogok rendelni.

    Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

Új hozzászólás Aktív témák