Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Viszlát

    addikt

    válasz peestike #51407 üzenetére

    Tőlem egy voks a Bosch-ra, ahogy nézem nagyjából belefér a keretbe egy ilyen pl: [link]. Nem vagyok mosogatógép tesztelő főállásban, Beko és AEG készülékekhez volt még szerencsém huzamosabban, a három közül egyértelműen a Bosch-é a pálma, kialakításban és tisztítás tekintetében is. Az evőeszköz fiók szerintem lényegesen praktikusabb mint a kosaras megoldás, és megítélésem szerint hatékonyabb a tisztításuk így, mint a kosárban, ömlesztve.

    Ami még jelentős különbség, hogy jóval kevesebb sót használ el mint a korábbiak (Bakonyban nagyon kemény a víz), ami talán annak köszönhető, hogy félautomata a beállítása, tehát a vízmű információja alapján én állítottam be a keménységnek megfelelő értéket a Bosch-on, míg ez az AEG-en például teljesen automata volt. A 40 fokos kímélő program is szuper, a kényesebb üvegpoharakat, kristálypoharakat is bátran lehet vele mosatni.

    Nagyjából ennyi, lassan két éve használom, eddig maradéktalanul elégedett vagyok, de ha bármi kérdésed van, megpróbálok válaszolni. :)

    [ Szerkesztve ]

    "How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

Új hozzászólás Aktív témák