Új hozzászólás Aktív témák

  • Integra

    titán

    válasz Ariadne #956 üzenetére

    érdemes.
    nálunk mosogatógép, mosógép (előző is bosch volt), konyhari robeszgép, meg vízforraló is bosch
    az általad felsorolt márkákat kerülöm én is, egyszerűen nem egy kategória.
    a bosch ha autóalkatrészekről van szó, egy nagy rakás fos, de konyhában azért nagyon ott vannak:)
    nem tartoznak az olcsóbbak közé, de mindenképpen jobb befektetések, tartósságban és minőségben. de pl elszívóból nincsen bosch, oda teka-t kerestem, nem véletlen.
    ahogy valszeg gáztűzhelyből is teka-t vennék.
    hűtőt passzolom, mert abból gorenje lett, mert az volt a legjobb kialakítású az adott méretben amit kerestünk, a bosch kicsi volt és nem gyártott olyat amit szerettünk volna.
    a mosogatógépnél van annyi, hogy eltört a nyomógombok mögötti tartó műanyag, így kipotyogtak. meg lehet csinálni új keret cserével, csak soha nem jutok addig hogy megcsináljam.. :DDD amúgy hibátlan és az egyik legokosabban pakolható és kialakított belsejű mosogatógép. emiatt valóban tisztára is mos.
    mosógép régi felültöltős kis bosch volt, most előltöltős 6 kilós max6family van, vagy mi a típusa, kb két éve van meg, 130e körül találtam meg legolcsóbban. azt hiszem. jó a kialakítása, jók a kezelőszervei, az ajtónál a gumitömítés is. át van gondolva.

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Új hozzászólás Aktív témák