Új hozzászólás Aktív témák

  • Lord Dragon

    senior tag

    válasz arcsin #82212 üzenetére

    Nah megnézegettük a márkákat, amiket mondtál (Studio Casa márkáról amúgy ma hallottam először....) De aztán ilyen random gugliztunk is még. A párom most talált egy Electrolux-ot. Nekem is tetszik egyébként, de kicsit drágább mint az átlag és nem annyira tudom mitől: [link] de határozottan bejön.

    Amúgy a legtöbb főzőlap ilyen 70-90.000 között alakul árban. Ez épp 100. Kvázi mindegyik ennyibe kerül.

    Aztán találtam még egy SMEG nevű gyártót gugliba. Azt is ma hallom először, nem ismerem. Azok meg olyan kruva drágák, hogy azt hittem rosszul látom és ott se értem, hogy oké, de mit tud ennyiért? [link]

    SZóval minden létező gyártó bármely terméke 70-100 közt van nagyjából... ez meg 255? mi a f*** :Y :))

    Vélemény ezekről?

    Most, hogy 70 VAGY 100e Ft az effektíve mindegy, mert nem azon a 30e Ft-on fog múlni, ha jobban tetszik az egyiknek a kinézete, mert aztán évekig azt fogjuk nézni meg használni. A jó érzésünk meg nem 30-at ér. De azért a 255 az már nem ez a szint... ott már azért jó lenne tudni, hogy mi a kotera van ... :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák