Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz B-L-A-C-K #6952 üzenetére

    az első, hogy vízszintben/függőben legyen minden dimenzióban

    a második, hogy alatta sík terület legyen, ne legyen burkolási hiba, itt jól jöhet végső esetben egy alátét parafa- vagy gumilap.. az állítható lábakkal itt azért valamennyit lehet kompenzálni, a lényeg, hogy ne billegjen

    a harmadik, hogy hagyni kell a gépet kiszáradni mosás után, nyitva hagyni, szellőztetni

    a negyedik, de ezt mi már nem csináljuk, ki lehet törölgetni mosás után szárazra a dobot, és főleg a környező gumiszigetelést (felültöltősnél felette) ugyanis ott megáll 2-3 deci víz, ami nem megy sehova csak párolog, és szépen csámcsogja el ami felette van. Ezt édesanyám rendszeresen megteszi, de ő ráér, feleségemet erre már nem tudom rávenni.

    szerk:

    ja, mi zárjuk a csapot is előtte, amikor nem használjuk, ízlés dolga, van aki nem ért egyet vele, én jónak tartom

    és mindig kihúzzuk, amikor nem használjuk... egyre erősebb a gyanúm, hogy hamarabb lesznek elektronikai hibásak azok a gépek, amik folyamatosan be vannak dugva, okát, racionalitását nem tudom, de a statisztika ezt mutatja a környezetemben

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák