Új hozzászólás Aktív témák

  • ribarszki

    őstag

    válasz AXisBOLD #37800 üzenetére

    Nekem Dyson V8 Absolute gépem van. Keress vissza a fórumban, sokat írtam róla. Röviden, kereshetsz alternatívát, de nem fogsz találni. Volt drágább Electrolux Ergorapido gépem is, de használhatóságban, szűrésben, manőverezhetőségben, takarítási minőségben köze sincs a Dysonhoz. A Dyson egyszerűsége, ürítése, karbantartása, motoros fejei teljesen más kategóriába helyezik. A karbantartás annyi, hogy kiürítem és 2 havonta elmosom a középső szűrőt, amin alig van por. Ennyi.
    Külföldön van 1-2 Shark amit ajánlanak Dyson helyett, de kishazánkban ez nem alternatíva.
    Ami viszont fontos, hogy mindenképpen olyat vegyél amihez jár Fluffy fej. A sima szőnyeg fej nem brillírozik kemény padlón. A Fluffyval viszont harmad annyi idő a takarítás kemény felületen. Tessék itt a saját videóm erről.

    Viszont baromi drágák. Néha a jófogáson felbukkan 100k-ért V8-as, gari nélkül.

    Ha kinézted a Dysont, akkor a többi csalódás lesz..

    (Esetleg Xiaomi Roidmit lehetne megpróbálni, ez tűnik még életképesnek. De a takarításról és a szűrésről nem sokat tudunk meg. Ha nem multiciklon, akkor veszett ügy. Ez lehet a gyenge pontja, a karbantartása.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák