Új hozzászólás Aktív témák

  • peppe79

    senior tag

    válasz st6969 #35498 üzenetére

    Az, hogy nem gáztűzhelyed van, még nem garancia a biztonságra. Gondolj csak például a túlhevült olajra, vagy magára a páraelszívót érő hőhatásra, ha figyelmen kívül hagyod a gyárilag meghatározott minimális "védőtávolságot". Abban egyébként igazad van, hogy ezek a kürtős, vagy teleszkópos páraelszívók nem a leghatékonyabbak, főleg akkor, ha nem a megfelelő teljesítményűt, illetve szélességűt választod (ideális esetben, a páraelszívónak kb. 20-30 cm-el szélesebbnek kellene lennie, mint a főzőlapnak). Meg ugye az sem mindegy, hogy mennyire telítődött az a szegény szűrő. Azt is havonta lenne célszerű elmosni, én sajnos lustaságból néha csak 2-3 havonta kerítek rá sort. Apósomék viszont amióta megvették (kb. 8 éve), még egyszer sem mosták el a szűrőt. Pár hónapja voltunk náluk, és feltűnt, hogy az ebéd főzésekor nem ment a páraelszívó. Nem is csodálom, mert amikor kíváncsiságból kivettem a szűrőt, és a fény felé fordítottam, az szinte teljes telített volt. Ezt csak úgy érdekességképpen említettem meg.
    Mindenesetre az tény, hogy a perimetrikus páraelszívók hatékonyabbak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák