Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • liszi70

    nagyúr

    válasz #62435328 #2186 üzenetére

    "a "hívők" részére lehetőség nyíljon vita nélkül megbeszélni a különböző kábelek hatásait"

    "Aki idejön, nyilván tudatosan kábelekről szeretne infot kapni, nem pedig cáfolatokat olvasni."

    Világos. Ez a "vita nélkül" kitétel azért felvet kérdéseket. Értem én a konfliktusok kikerülésének célját, meg a kellemes dagonyázás vágyát az egyetértők akolmeleg pocsolyájában, de hol lesz a határ? Milyen szintű hülyeség lesz tolerálva? Bármi? Ha valaki azt állítja, hogy mióta tápkábelt cserélt a motoros mozgatású vetítővásznon, azóta jobb lett a kontraszt, akkor senki nem fogja felvilágosítani? Nem lesz erről némi vita? Bólogatójánosok bólogatnak egymás gigantikus baromságaira, ráadásul egy műszaki szemléletű lapcsalád topikjában. Remek lesz. :D Csináljátok meg, de ez névváltoztatás nélkül nem fog menni szerintem. Találjátok ki, legyen megfelelően kirekesztő a cím, hogy ide racionális laikus vagy haladó kérdező még véletlenül se tegye be a lábát. A jelenlegi címmel bárki idejöhet vitatkozni, ha én, vagy az általtok eddig megismert "kételkedők" nem is. És fognak is, ez egészen biztos. Már sokat beszéltünk erről, a legjobb ilyen helyzetben egy zárt vagy nyitott facebook csoport, saját moderálással, ahol csak azok vannak jelen, akik egyetértenek. Itt, pláne ilyen címmel esélytelen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák