Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • liszi70

    nagyúr

    válasz hétalvó #94926 üzenetére

    "lemmy: liszit olvasni szörnyű"

    Be vagy baszva? :F Ki kell ábrándítsalak, a te szövegeidre írta lemmy, hogy szörnyű olvasni, nem az enyémre.

    [ Szerkesztve ]

  • cekkk

    veterán

    válasz hétalvó #94926 üzenetére

    Állítsd már le magad! Kinek gondolod, magad, hogy minden rendszert csak fikázol?
    Az utóbbi időben azt sem tudod hol tartasz.
    Más nem tud össze rakni egy rendszert, csak te.
    Amikor a PIO volt az volt az isten, most a PARA.
    DNLA-t használsz még mindig? :U

    Toobeenál nem voltak kiszolgálva? :C :C

    érdekes módon a kiállításon egy értelmes hangot se hallottam, más focal-os se. vajon miért.
    Te szobádban sem halott XT egy értelmes hangot, akkor szerinted majd egy 2 napos rendezvényre egy szállodai szobába igazi jó zenehallgató helységet raknak össze neked? :U

    egyébként még mindig nem hiszel a kábelekben?
    Mert te hiszel? Mert tudod hinni a templomba kell barátom. Te sem tudtad nekem megmutatni a nagy áttörést. Persze miután elmentem meg volt, csak éppen akkor nem volt egy 800 forintos és 100 ezer forintos közötti kábel között különbség. De nem kezdek el vitatkozni itt ezen. Majd megtapasztalom, hogy van, vagy nem, és akkor így jártam. Az , hogy én mennyit költök rá a többi hobbim mellett, annak semmi köze ehhez. Vagy attól leszek nagyfiú, hogy milliókat szórók el kábelre? Bocsi de akkor én nem fogok ebbe a táborba tartozni, mert ezzel én nem akarok a haverok előtt menőzni.

    ezt a csati dolgot már pár barátomnak megmutattam és mindenki elismerte amire gondolok.
    Tudod csorda szellemem, meg nagy is vagy és nem mernek ellent mondani neked :P ;)

    Igen az van nekem is és? Miért kellett? Mert amikor Toobeenal voltam akkor megtetszett.
    De látsz itt engem fikázni, más rendszereket?
    Ki mondta, hogy hulladék a rendszered? Mert ha te annak tartod akkor akkor biztos úgy is van. :U

    Viszont az, hogy ide jössz itt isteníted magad és a Focalokat,ezzel a stílusoddal magadat járatod le.
    Fogadd már el, hogy minden ember más, más dolgok nyújtják neki ugyan azokat az élményeket, benyomásokat mint neked.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák