Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dgyuri0123

    nagyúr

    válasz BBéci #88001 üzenetére

    "Igazán elmesélhetnéd, miféle hibáról van szó! Mindannyian okulhatunk belőle.
    Volt nálam NAD T 757 és 758 is, egyiknek sem volt semmiféle baja.
    "

    Elvileg igen egyszerű jelenség. Statikus testes pattanó hang, (kisüléshez hasonló), amit minden hangszóra kiküldött.

    Ez akkor fordult elő, ha bármilyen műveletet hajtottam végre a m.playerrel, pl, lejátszás kezdetekor, gyors tekerés, track váltás, de akkor is hallatta magát, amikor FLAC lejátszás közben másik számra ugrott, amit nem én léptettem, (azaz minden szám kezdetekor), vagy ARC módban a tv reklámok közben az összes reklámblokk közbeni hirdetés között is pattant egyet-egyet, ja és csatornaváltáskor mindig.
    Még a tv-s filmek alatt is hektikus jelleggel elő-elő fordult egy-egy "pattanás".

    Optikain dettó, az analóg bemeneteken viszont néma csend volt. Az üzletben az összes 748-at kibontották és mindnek ugyanez volt a baja. Szerintem először el sem hitték amit mondok. Ilyen tekinteteket láttam már párszor.
    Ami lényeg, hogy hidegen síri csendben volt, csak kb. 20-30 perc után kezdett el "pukkadozni".

    Egy idő után iszonyú idegesítő volt az állandó pattanó hang, már semmire nem tudtam figyelni csak arra, pedig nagyon, de nagyon szerettem a hangját. :(((

    Szerintem a Triangle is szerette. Nagyon összeillők voltak.

    [ Szerkesztve ]

    "csak a zene van"

Új hozzászólás Aktív témák