Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mandju

    senior tag

    válasz cekkk #59889 üzenetére

    "Ez egy csúcskategóriás proci még ma is.
    Volt Emotivám és nem szólt jobban mint ő sőt sokkal több probléma volt a HDMI "kézfogás" miatt vele.

    Annyi történt hogy mióta nálam van a proci még egy új Firmware-t is frissítettem vele,tehát csakis jobb lett,,,"

    "500-ezres AVR-eket reggelire megeszik dinamikában erőben...."

    remélem nem lesz belőle probléma, hogy ezt itt megosztottam... :B

    szeretnék infokat gyűjteni, mert egyébként 400 km-re van tőlem ez a páros... nem lenne jó móka potyára menni...

    Egyébként Fodesz 100-ért ajánlotta az övét.

    A következő ajánlatokat kaptam:

    Lexicon MC1 450 Euro ehhez még kellene végfokot vadászni
    UMC1+UPA500 250.000 Huf
    Tag páros 1100 Euro + utazás

    [ Szerkesztve ]

    * JVC DLA-Z1 * xyscreen soundmax 4k ultra thin frame 135" 2.35:1 AT * Trinnov Altitude 16 * FusionAmp * Apollon Audio NCMP 6350 * IMG Stageline STA800D * Lab Gruppen FP10000Q * HTPC MadVR * DIY H16-15 Bold Series 9.4.6 * VanDamme *

  • BBéci

    titán

    válasz cekkk #59889 üzenetére

    2001-ben 9000 és 9500 DM volt a készülékek ára, az akkori 130-as árfolyammal szorozva 2,4 M Ft, tehát elég komoly cuccnak számított.
    Akárhogy nézzük, legalább ugyanannyiba kerülő hangdobozszett illik hozzá. Tehát Focal Electra, DALI Mentor, Canton Vento 800, Monitor Audio GX meg ilyenek.
    A német Video magazin 32600 márkás Isophon Europa szettel tesztelte

    (#59897) xtremetuning
    Az a TAG csak 5 csatornás, de az 5 db összekötőre nyugodtan számolhatunk 150000 forintot és akkor még messze vagyunk az illő kiszolgálástól.

    [ Szerkesztve ]

    Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

Új hozzászólás Aktív témák