Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spiky03

    veterán

    válasz Tamoo #112507 üzenetére

    Köszi az infót.
    És akkor megkérdezném, hogy szerinted mik lehetnek még jók ebben a kategóriában?
    A 700-as Focal szint nekem bőven elég volt, lenne.
    Amúgy tetszenek az MA dobozok, havernak M szettje van (M2, M center, M1) azzal sincs semmi bajom. De tény, hogy az RS jobban bejön mert valóban rendesebb a centere meg a hátsói, mint annak. Az álom ugye egy RX szett lenne, nekem az teljesen jó lenne mindenre, csak az nem nagyon van használtan, nah meg az picit több lenne, mint 300 ezer..
    Mert ugye 200-ért tudnék vadi új MR szettet, ami Ragadozónak is van, annyi különbséggel, hogy a frontok csak MR4-esek lennének és nem 6-osok, mint neki. Csak ugye itt az eltérő hangszórókészlet tart vissza, hogy kisebbek a centerben meg a hátsókban.

    Igen az mondjuk nem lenne hátrány ha olcsóbban megúsznám az 5.0-át, mint 300 ezer, mert akkor több maradna akár szubra akár erősítőre.
    Így elsőre hirtelen úgy számoltam, hogy mondjuk 100-100-at adnék szubra, erősítőre.

    Úgyhogy minden javaslatot, ajánlást szívesen fogadok. :) :R

    Tervezek majd amúgy egy hallgatózást a Stream Audio-hoz, mert az úgyis itt van a szomszédban. És tervezek meghallgatni olcsóbb hangfalakt is, hogy hallok-e egyáltalán majd akkora különbséget köztük, hogy megérje nekem a plusz összeget.

    Jah amúgy a Focal-t is úgy vettem, hogy meg sem hallgattam, és nem bántam meg. :D
    Ott a center volt meg először, majd a hátsók és végül a frontok.
    Nah a frontokat meghallgattam, de úgy mentem oda, hogy úgyis megveszem őket, mert ugye így lesz teljes a rendszer. :)

    SuperHeRo - Eladó! Lapp ölflex classic 110 CY tápkábel Oyaide dugókkal

Új hozzászólás Aktív témák