Új hozzászólás Aktív témák

  • dgyuri0123

    nagyúr

    válasz devil-k #91257 üzenetére

    Rögtön gondoltam, hogy nem fogod kibírni hsz. nélkül.

    Jó ha tudod, most a NAD T757-el is ugyan azokat a kiegészítőket használom és mégis, láss csodát milliószor jobban szól ugyan az, mint az x2000 idején. Azt ne gondold, hogy egy alap HM erősítő hangján sokat dob egy baromi drága kiegészítő, mert nem így van. Sz@rból nem lehet várat építeni ugyanis. Hiába Valhalla, meg Furutech. Természetesen rontani lehet, de miért feltételezed, hogy kerítésdrótot használtam hozzá?

    Inakustik Atmos Air hangfal kábel Bi-wiring, AQ Forest HDMI kábel a mostani cucc.
    Ez elég szar egy x2000-hez nem?

    120e FT-al volt drágább a NAD az x2000-nél, de ezt az összeget simán el tudtam volna költeni mindenféle hangzás javítóra és akkor sem szólt volna úgy, mint a jelenlegi felállásom. ( fentebb már leírtam, mennyivel lett jobb minden.)

    Olyan mint Trabantba a chiptuning. Biztos jó valamire, csak épp 5x annyiba kerül, mint amit az autó ér.

    Te beszélsz böszmeségeket, amikor arra utalsz, hogy egy gagyi erősítő majd jó lesz, drága kiegészítőkkel.
    A NAD már kiérdemelte, hogy jobbra cseréljek néhány dolgot pl, kábelek, hálózati szűrő, stb, és úgy érzem meghálálja a befektetést. A Denon x2000-nél felesleges pénzkidobás lett volna mindez.

    "csak a zene van"

Új hozzászólás Aktív témák