Új hozzászólás Aktív témák

  • #48613632

    törölt tag

    válasz Ed Parker #18185 üzenetére

    Ez is igaz, de ezeket az alapanyagokat épp úgy gyárthatják Kínában is, vagy valahol a sárgák között, és ez miatt akár lehet olcsó is. A hamisításban óriási üzlet van. Nálam a csúcsot az Asylum filmek jelentik, bár tény, hogy itt a mű minőségbeli különbsége messziről ordít :DDD

    Parci
    Ebben magam sem vagyok teljesen biztos, igaz, az én botfülemmel még a spárgát sem ismerném fel, úgyhogy ebben nem nyilatkozom inkább. (na meg jobb a békesség) Mindenesetre köszi azért.

    Poplacsek
    De ott azonnal látható, érzékelhető különbség van a 2 kábel között, gondolom, ezt tudtad, amikor megvetted, akkor is. Ezzel azt akarom mondani, hogy valszeg nem is volt cél a teljes azonosság, a minőség nem volt elsődleges szempont. Ez az a tipikus, gagyi másolat. Kérdés, mennyi volt az a kábel? Mármint a hamis? 10$, vagy 100$ ?

    Ed Parker
    Volt nekem is kamu Breitlingem, eszembe sem jutott, hogy esetleg eredeti is lehet, heti szinten 5-10 percet félrejárt. Viszont, meglepő módon, önfelhúzós automata volt, és ez a funkciója működött is. Igaz, kb 10-12 órát járt egyhuzamban, nyugalmi állapotban. :DDD

    Gabor970
    Az a Tissot nem lehet rossz befektetés, EZEN oldalak szerint a hasonló, retro Tissotok közel 5x áron vannak a bayen ... esetleges mégis hamis?? :F

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák