Új hozzászólás Aktív témák

  • zolaas

    senior tag

    válasz KatonaT #52 üzenetére

    Nna! Az az 1 kibaszott szerencséd, hogy éppen tegnap tették át a topicot új helyre és nem láthattad. Épp tegnap írtam 1 velőset ezekről a dzsamókról. Szóval volt szerencsétlenségem hallgatni az általad használt ( nem lenézés!) és az általad kinézett szutykot is:P Sőt elég sok ismerős/barátot kellett az évek alatt lebeszélnem ezekről a hangkeltő eszközökről! Ezen a téren Bbécivel maximálisan egyetértek. Ha nagyon muszáj persze betenném a házba, legföljebb kivennék belőle mindent és macska/kutya/papagájháznak jó lehet. Ezektől a szettektől a JBL polcsugárzós szettje is mérföldekkel jobb. (178) lehet nem szól olyan hangosan, mint a jamo, de az tömegoszlatáson kívül ugyse jó semmire. Sztm ha 2 rendőrségi megafont beteszek a sarkokba, azon jobb a tér... szóval nem sértegetni akarlak, csak számomra fájó pont, ha dicsérő szavakat olvasok ezekről a szutykokról. 40-ért vettem volna a helyedben 2 monitort, vmi normálisat és azt hallgatnám. nemhogy még büszke is vagy a jamora:D Csak nehogy még az Orion HS 280-t is felhozd, jó példának:) Az a másik keresztem egyébként:)

    #(139) hát igen , no majd lesz olyan használtba is:)

    [ Szerkesztve ]

    Már nem Sürgős!!! De, moziplakátokat keresek !!! :D

Új hozzászólás Aktív témák