Új hozzászólás Aktív témák

  • gorbep

    senior tag

    válasz Ed Parker #13995 üzenetére

    Beszélgetek majd velük, kiderül mennyire segítőkészek... de most nyaralni vannak, csak 2 hét múlva lesznek. Azt hiszem addig megpróbálom befejezni a hangfalam eredetisítését :U , csak mindenki szabin van........ Most nekem azt hiszem az az első lépés. Meg valami hangszórókábel megoldás kell ( valami DIY mert 2*12m kell, CAT7??), gyári kábelből az egy vagyon (Kínai "Van den Hull" karbon kompozit 120e Ft...). A jelenlegi kábelem 2*2,5mm2 sodort OFC, kb 10 éve vettem 250Ft/m ért, de márkájára nem emlékszem (már ha volt neki) méterre adták, akkor még ennyire sem értettem hozzá...) Ha van valami javaslatod, megköszönném. :R

    Senki ne tartsa vissza magát, esetleg ha a padláson ilyen méretben minőségi hangfalkábelt talál ;] , vagy jó DIY ötlete van. "A rendezzem át a szobát " javaslatokat köszönöm, nem megoldható. A nappali fala minimál design, terméskő fal csak a Pana plasma van rajta meg előtte a két VC-2. Még dugalj sincs....

    Előre is köszönök minden ötletet... :R

    - Micimackó! Hogyan betűzik azt, hogy szeretet? - Sehogy Malacka, azt érzik .......

Új hozzászólás Aktív témák