Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szazbolha

    addikt

    válasz tubeamp93 #30443 üzenetére

    OK, rendben, köszi a kiegészítést. Ügyelni fogok rá, hogy többet ne legyen így. Egyből a fóliát használom alacsony freki váltáshoz is. Illetve majd kimérem mennyire viselkedik másként egy 300 mikroF kondi ha elektrolit és ha fólia. majd beszámolok a mérési eredményekről, keresztezési frekvencia változásról, a szubjektívben érzékelt hangképről, stb.

    .
    "Adhatnék, de miért tenném? :) Ugyanazt folytatod velem, amit már másokkal is elkezdtél."
    Szerintem fordítva ülsz a lovon. Te csináltad velem ugyanazt mint shalafi.
    Rajtatok kívül senki mással nincs vitám és veletek sem műszaki tartalmú dolgokban. A veled és shalaffi-val kialakult vita és annak tartalma kísértetiesen ugyanazt a mintát mutatja.
    .
    Te ferdítetted el az írásaimat nem én a tiédet.
    Te állítottad minden alap és műszaki tartalom, nélkül hogy a mikrofonom rosszul kalibrált. Te állítottad minden alap és műszaki tartalom nélkül, hogy a jövőben hibásan fogok mérni.

    Ezzel szemben én sosem kérdőjeleztem meg és sosem véleményeztem az általatok leírt szakmai dolgokat. Szinte minden esetben megköszöntem, ha nem a személyemmel és tevékenységemmel foglalkozó hsz-t írtatok.

    Csak rajtatok áll hogy ez a nem ide való dolog befejeződjön, mert nem én vagyok a kezdeményezője, csak elszenvedője.
    Köszi ha megérted.

Új hozzászólás Aktív témák