Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bencom ™

    őstag

    válasz shalafi66 #1699 üzenetére

    egyvalamiben úgy érzem, muszáj, hogy felvilágosítsalak: attól, hogy mindent lefikázol, még nem leszel okosabb ;)

    egyébként meg, ha csak ezen indulsz el, hogy milyen szar volt régen minden, akkor tudom ajánlani neked a régi csöves erősítőket, amiknél még ma sincsenek jobbak, pedig már sokkal modernebb minden. mellesleg meg árkategóriája válogatja. ha te megengedheted magadnak, hogy egy Celeston hangszórót vegyél, akkor inkább örülj neki, és ne fikázz le minden mást.
    Az MNC és a SAL is tud jó cuccokat csinálni, mint mondtam, egy gitárerősítő szintjén egy gyári, és Celeston hangszóróval szerelt Fender FM-et kisebb teljesítménnyel és SAL hangszórókkal szó szerint leköröztünk.

    tény, hogy abban 2 hangszóró volt, két celestion (''összfrekvenciás''), a miénkben pedig 4 (két mély, két magas), de az a négy összesen is jóval olcsóbb volt mint az a kettő, és így sokkal jobban szuperált is.

    most látom, hogy neked mi a honlapod... természetes, hogy minél drágább hangszórókat akarsz eladni, de itt nem az a fő, hogy minél drágább legyen, hanem szerintem hogy minél kevesebből minél jobbat előállítani, és ebben az árkategóriában az van amit én írtam: a dobozzal kell minél többet türkközni, hogy pótold a hangszórók esetleges hiányosságait.

    Az én gitárerősítőm is összejött kb 20K-ból míg egy fender 100K-nál kezdődik, mégis jobb. akkro meg?

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák