Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Giot

    addikt

    válasz Turbina33 #15035 üzenetére

    GD? :B
    Melyik 451-es? [link]
    Aktív szubot tervezel? Én inkább úgy gondoltam hogy mindegyik kis széles sávú dobozka alá berakni zártban az előbb említett HA-31-eseket kiegészítésként, csak nem akarom egy dobozba rakni őket. Bár nem tudom a váltás mennyire lenne nehézkes, meg hogy az erősítőnek mennyire lenne nehéz dolga.
    Azért is szeretném felfogatni a falra a sz.s. dobozokat, mert szoktam itthon hobbiból zenét kevergetni, viszont hiába van mellettem a jelenlegi doboz itt a gép mellett de nem a fülembe tolja. Így sok finom részlet kimarad kevergetés közben, ami a hibákat generálja.
    A jelenlegi nagy dobozt nem forgathatom, olyan súlya van hogy ihaj, meg egyébként centivel állítottam be a kettőt egyformára, semmi kedvem sincs megint méricskélni.
    Ez meg olyan fali felfogatón lenne forgatható, és csak magam felé fordítanám. :)

    (#15034) Tiger.huhhhh: Jól van az jöhet a tapasztalat, ha zárt doboz akkor csakis "hermetikusan" zárt. Csillapító anyagot hogy alkalmaztátok? Hangja milyen volt, ilyen szép kerek súlyos vagy inkább koppanósabb gyorsabb?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák