Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Spec

    őstag

    válasz mephi666 #80924 üzenetére

    A nyest és az autó viszonyáról csak annyit, hogy addig nincs gond vele, amíg olyan helyre nem mész ahol van egy másik nyest. Mert a nyest nem az autódat szeretni (vagy utálja), meg a vezetékeket, hanem a másik nyest szagát utálja rajta, és ha megérzi, akkor azt territoriális behatolásnak, támadásnak tekinti, és így tölti ki rajta a bosszúját, hogy szétkapar, szétrág mindent.
    Otthon ahol parkolsz, és ha van nyest, akkor a nyest a terület részének tekinti az autódat is. Te nem látod, nem érzed, de ő megjelöli, és szagát rajta hagyja, és után jön a balhézás, ha egy másik nyest is az autód közelébe kerül. A "te nyested" ami otthon van, csak akkor fogja bántani, ha megérzi rajta a másik nyest szagát.
    Ezért én ha megyek valahova a kocsimmal nagyobb útra (pl. nyaralni) előtte mindig lefújom a motorteret meg a kerékjáratokat nyest riasztóval. Rohadt büdös tud lenni, de arra az időre elriasztja a másik nyestet. Mire meg hazaérek már elmegy nagyjából a szaga, és az "én nyestem" meg nem bántja a kocsimat, mert jó fej :)

    "They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

Új hozzászólás Aktív témák