Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    válasz Flowtation #61992 üzenetére

    Köszönöm! Jól esik. :R Már csak a szabadidő problémájára kellene valahogy megoldást találnom, mert jelenleg ott tartok, hogy a 24 órás napok nagyon rövidek. :DDD Annyi ötlet van még a fejemben, amikből egy csomó nem fog megvalósulni sohasem, mert annyi szabadidő a világon nincs...

    MÁS:
    Úgy éreztem itt az idő a következő barkácsnemzedék nevelésének a megkezdésére. A 4,5 éves fiammal ma ezt alkottuk:

    Nem lett valami szép, meg egyébként is sokszor felhasznált hulladékokból van (kivéve a tálacskák persze), de nem is az volt a lényeg, hanem hogy legyen egy frankó apa-fia délután a műhelyben. Ő mondta meg, hogy mik legyenek a minták és azok hogy helyezkedjenek el, ő is rajzolta elő őket, ő végezte a lábak felcsavarozását (azok voltak olyan pici csavarok, amiket be tudott hajtani kézzel, mert a csavarozógépet még nem bírja el), valamint a pirográfos "színezést" is ő alkotta meg (védőkesztyűben, egy többszörös szívinfarktussal, hat doboz Panthenollal és egy nagy flakon jéghideg vízzel előkészült apának az ölében). Én pedig az alapanyagok fűrészeléséért, a nagyobb csavarok behajtásáért, valamint a rajzok pirográfos kontúrozásáért voltam a felelős, mert az természetes módon még nem megy neki. :B

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák