Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz cinemazealot #55827 üzenetére

    A felületkezelés nem para mert az említett csavaron is sérült mondjuk ott nem volt jelentősége mert azzal a mozdulattal le is lett festve. Ha a rudat hegeszteném a varrat közelében szintén festeném, de sztem is jó dolog a bonthatóság így marad a hüvely általi tokozás, nem beszélve arról hogy ezek mivel munkahenger dugattyúknak az alapanyaga, sztem nem lehet simán a vashoz csak úgy hegeszteni.

    Amikor az acélcsavart hegesztettem a menetes szárhoz alig látható mértékben körbe is repedt - a fedővarrat már nem repedt de ott nincs jelentősége csak nem tépem szét, viszont itt egy smith gép és egy lábtoló van terítéken és nem volna előnyös ha 200kiló alatt valami eltörik :D

    A kérdés csak az hol lehet venni olyan görgőt ami szépen legördül egy 60mm-es száron, vagy azt már esztergáltatni kell valami olyan anyagból ami kíméli is egyben a rúd felületét? A smith gépbe ugyan 30 vagy 40mm-es szár lesz de szállítási szempontból előnyösebb az egy helyről való vásárlás, úgyhogy imibogyonak is köszi a tippet. Azon valószínűleg már valami perselyes módszer fog játszani. De a lábtolónál sztem a gurulás volna a jobb.

    [ Szerkesztve ]

    IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

Új hozzászólás Aktív témák