Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Satyricon

    addikt

    válasz ati012 #39591 üzenetére

    Szerintem a piros ventire gondolhatsz... :U

    Nekem sem tetszik a kék és a piros együtt, sőt! ez a gép 2008-as, úgyhogy még akkoriban az ilyesmi nem érdekelt, hogy most mi megy melyik színhez. Volt az a 8cm-es piros ledes venti, aminek aztán 2 piros ledjét lecseréltem két kékre. Szóval két piros és két kék volt benne. Nagyon szép volt addig, amíg a kék ki nem égett(később olvastam itt PH!-n, hogy miért.)

    ez a metálkék szín pedig tényleg nagyon gyönyörű! sajna már elfogyott az a festék, de még emlékszem milyen volt a doboza. Lehet már nem is gyártanak olyat! A Very Well-es metálkék színt és ezt a metálkék színt nem lehet egy napon említeni! A very well-es sötétebb. És másképp mutat. Lehet kevesebb benne a fém szemcse vagy mi... Mindegy, nem is ez a lényeg...

    Azt a gekkót kérlek szépen nővéremtől nyúltam. Fürdőszobai törölköző akasztó a farka :DD A 4 lábán volt gyárilag 4 tappancs(azért van a 4 lábán lyuk), de azokat leszedtem és feltaktam az amd ventire. Szr volt először, mert nem érte át a gekkó, de aztán vágtam a feje alá és a farka alá parafa dugóból darabot, amivel meghosszabbítottam a gekkot. A feje alakjához szépen hozzá tudtam alakítani a patafát, talán a farkánál lehet jobban látni, hogy tákolva van szegény. [link] :DDD

    Szerk.: Ha akarsz ilyet, akkor valami 100ft-os boltba, vagy fürdőszobai kellékes voltba biztos találsz ilyen gekkó fogast! ;)

    Üdv

    [ Szerkesztve ]

    (lOo \ (llll) (llll) / oOl)

Új hozzászólás Aktív témák