Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dani_kp

    őstag

    válasz kételkedem #1511 üzenetére

    Az én ötletem :)) ....

    A TFT monitor beépítését én úgy csinálnám, hogy az elejét egy az egybe lekapnám és egy új (hozzá hasonló vagy ugyan olyan) falemezt raknék oda és úgy kivágni a monitor helyét és máris nem lenne gond a sarkokkal. Nem pont középre raknám a monitort hanem mondjuk kicsit a bal szélére így mellette vízszintesen könnyen elférne egy dvd író és alatta meg pöpecül ki lehetne alakítani a kapcsolóknak a helyét.
    Az oldalaira meg raknék 1-1 120-as ventit (az egyik befele kavargatná a levegőt a másik meg kifele és így tökéletes lenne a légáramlás :K )
    Aztán fognék egy ATX-es házat valami sz*r állapotút és az alaplap tartó lemezét kivágnám és azt raknám a TV hátuljára és az egyik oldalon meg lennének a kivezetések.
    A retro díszítő elemeket, kapcsolókat vagy akár mi más kiválasztása már a te dolgod :K .

    Esetleg ha valami még eszembe jut levésem ide a topicba.

    Remélem adtam valami jó ötletet, tippet.

    szerk.: ha gondolkodol plexibe akkor még az az ötletem van hogy TV tetejére egy disco-s gömböt felrakni és pár leddel megvilágítani, esetleg a disco gömböt rákötni egy kis villany motorra ami körbe-körbe forgatná és így érvényesülnének a ledek :))

    [ Szerkesztve ]

    https://ingatlan.com/33821564

Új hozzászólás Aktív témák